O firmě

Silná značka - pro větší efektivitu ve vaší výrobě


Historie

BEHRINGER GmbHBEHRINGER GmbH byla založena v roce 1919 panem Augustinem Behringer jako mechanická dílna. V první polovině 20. století byla vyvinuta a vyrobena první pila. V roce 1952 byla vzhledem k rostoucí výrobě zařízení otevřena první vlastní slévárna železa. Od vývoje první BEHRINGER pásové pily v roce 1977 a převzetí Eisele v roce 2000, výrobců kotoučových pil je BEHRINGER GmbH jedním z mála kompletních dodavatelů těchto řezacích technologií.


Behringer dnes

BEHRINGER GmbH je rodinná firma ve své třetí generaci, která vyznává tradiční hodnoty jako je vysoká kvalita a výkonost, efektivní využití, snadná manipulace…

Sortiment zahrnuje pásové a kotoučové pily, obloukové pily a vybavení pro ocelový stavební průmysl. Máme mnoho zkušenosti v oblasti zákaznických řešení v oblasti manipulace s materiálem.
Druhým pilířem Behringer GmbH je vlastní slévárna železa. Zařízení Behringer má jako jediný výrobce pilových zařízení celé rameno z odlitku, tudíž není svařované a tím dochází k velkému tlumení vibrací.

BEHRINGER Group je dnes jedním z předních světových poskytovatelů služeb v oblasti vysoce výkonných pásových a kotoučových pil. Spolu s dceřinou společností Behringer  Eisele z Weilheimu / Teck a francouzské sesterské společnosti Vernet Behringer z Dijonu, je jedním z mála poskytovatelů full-servisu na trhu.


Mezinárodní přítomnost

Behringer GmbH je aktivní jak na tuzemském, tak na světovém trhu. Účast na mezinárodních konferencích, výstavách a akcích po desetiletí je součást každodenního života. Dnes má kolem 400 zaměstnanců a společnost vyváží do více než 70 zemí. Dceřiným  společnostem  po celém světě poskytují optimální zákaznický servis

https://brukotechnologie.cz/

Lenka Štanclová - obchodní oddělení, náhradní díly, servisy
mail_outlinelenka.stanclova@brukotechnologie.cz  local_phone+420 733 715 555

Ing. Jindřich Koubek - prodej nových strojů
mail_outlinejindrich.koubek@brukotechnologie.cz  local_phone+420 727 885 399